Manager Kariery

Realna pomoc w szukaniu pracy
i budowaniu marki osobistej
w social media!

To co wydaje Ci się uciążliwe, czasochłonne i wymaga zbyt wielkiego nakładu pracy, jest idealnym  zadaniem dla Kamili! Żyjąc w ciągłym biegu możesz nie znaleźć nawet godziny dziennie na świadome szukanie pracy i systematyczne budowanie marki w social media.
Na szczęście masz Kamilę, która jest szansą na to by mieć ciastko (czas) i zjeść ciastko (znaleźć odpowiedni etat i nowych klientów).
 • Nie masz czasu na codzienne szukanie ciekawych ofert pracy?
 • Przeraża Cię ilość działań, które są potrzebne do znalezienia pracy?
 • Nie wiesz gdzie szukać osób decyzyjnych i headhunterów?
 • Nie masz czasu na prowadzenie swojego profilu na LinkedIn?
 • Twój firmowy Facebook jest w opłakanym stanie?
 • Szukasz i szukasz nowych ofert i klientów, ale nadal ich nie masz?

Jesteś w dobrym miejscu, jeśli

Nie masz czasu na szukanie pracy i monitorowanie rynku »

Nie masz czasu na szukanie pracy
i monitorowanie rynku »

Chcesz zmienić pracę, ale nie musisz działać pod presją czasu, szukasz czegoś odpowiedniego, zgodnego z Twoimi wymaganiami. Wiesz, że takie oferty nie pojawiają się codziennie i trzeba stale monitorować wiele portali z ogłoszeniami, aby znaleźć „tę jedyną” – nie możesz jednak codziennie na się tym zajmować – nie masz na to czasu.

Wiesz, że profil na Linkedin jest ważny, ale nie masz czasu na jego odpowiednie prowadzenie »

Chcesz odpowiednio prowadzić profil na LinkedIn

Wciąż słyszysz, ze trzeba budować markę osobistą, „udzielać się” na portalach społecznościowych, ale ani nie masz czasu tego robić, ani pomysłu, ani ochoty – możesz co najwyżej podyktować komuś ciekawe informacje, ale niech reszta zostanie zrobiona za Ciebie.

Nie wiesz gdzie szukać ofert pracy i propozycji biznesowych »

Nie wiesz gdzie szukać ofert pracy
i propozycji biznesowych»

Wiesz, że musisz odpowiadać na jak najwięcej właściwych ogłoszeń (zgodnych z rangą stanowiska i wybranym profilem zawodowym) oraz składać wiele ofert, aby odnieśc sukces. Nie wiesz jednak gdzie ich szukać, bo przecież na jednym portalu możliwości biznesowe się nie kończą. Szukasz pomocy i wsparcia w dotarciu do decydentów.

Masz lub chcesz mieć profil firmowy na Facebooku, ale nie jest on regularnie prowadzony »

Chcesz zrobić porządek z firmowym profilem na Facebooku

Prowadzisz małą lub średnią firmę i zajmujesz się w niej wszystkim, dlatego wizja dodatkowych zadań Cię przerażą – przecież musisz zająć się pozyskiwaniem klientów – skup się na tym, a budowanie marki online zleć innym. Zaoszczędzisz czas i siłę na rozwój firmy.

Potrzebujesz bazy kontaktów »

Potrzebujesz bazy kontaktów

Nie lubisz szukania informacji oraz ustalania kto właściwie pociąga za sznurki i jest osobą decyzyjną. Chcesz trafić na „ciepłe kontakty” i do właściwych odbiorców Twojej oferty współpracy lub CV.

Chcesz się wylogować do życia
i mieć więcej czasu dla rodziny »

Czujesz, że Twój biznes
stoi w miejscu

Masz sporo „durnych i głupich” zadań, których nie lubisz – przygotowanie grafik reklamowych, research, przygotowanie mailingu itp. bo zabierają czas, energię i pokłady kreatywności? Zrobimy to za Ciebie – Ty odpoczywaj i skup się na sobie.

Co tak naprawdę trzeba zrobić, aby znaleźć
pracę marzeń?

 • Wysłać codziennie odpowiedzi na przynajmniej 10 dobrych ogłoszeń o pracę (czyli zgodnych z profilem zawodowym i rangą stanowiska – NIE poniżej posiadanych kwalifikacji)
 • Zbudować listę przynajmniej 50 firm, do których się odezwiesz (trzeba napisać odpowiedni mail lub list intencyjny do działu HR, właściciela rekrutacji czyli np. szefa działu lub prezesa)
 • Codziennie nawiązywać kontakt z przynajmniej 5‑cioma headhunterami z Twojej branży
 • Stworzyć bazę lokalnych wydarzeń biznesowych, na których wdrożysz zasady networkingu i nawiążesz nowe relacje
 • Monitorować informacje z branży na temat nowych inwestycji, rozwoju kluczowych graczy i zmian w strukturach zatrudnienia
 • Wykazywać aktywność na profilu na LinkedIn przynajmniej 3 – 4 razy w tygodniu

Ile pracy wymaga prowadzenie profilu na Linkedin i Facebooku?

 • Przygotowanie i udostępnienie grafik okolicznościowych na cały rok
 • Przygotowanie i udostępnienie artykułów i postów eksperckich
 • Rozwój sieci kontaktu – wysyłanie zaproszeń np. do rekruterów
 • Tworzenie wartościowych treści dla swojej społeczności
 • Budowanie relacji – komentarze, like, udostępnienia
 • Monitorowanie nowych treści (np. ogłoszeń na grupach i tablicy)

Dużo tego, prawda?
A to tylko podstawowe działania, które średnio zajmują ok. 4h dziennie!

Mówi się, że szukanie pracy to praca sama w sobie. To prawda. Jeśli nie chcesz wpaść z deszczu pod rynnę, musisz poświęcić odpowiednią ilość czasu na znalezienie ciekawszej posady, która da Ci to, czego obecna nie może. 

Jeśli MUSISZ zmienić pracę na już to każda para rąk się przyda! Wówczas trzeba szukać etatu na dużą skalę i przedstawione wyżej działania pomnożyć razy 3!

Budowanie marki oraz sieci kontaktów również wymaga systematyczności. Nie da się zbudować odpowiedniego wizerunku w ciągu 1 dnia! Czy należy poświęcać na to czas? TAK! Jeśli chcesz, by klienci, headhunterzy, pracodawcy oraz partnerzy biznesowi sami przychodzili do Ciebie z propozycjami współpracy.  Pomóż innym znaleźć siebie, nie koncentruj wszystkich sił tylko na szukanie. Nigdy nie wiesz kto, jak i kiedy otworzy TE DRZWI do wymarzonej oferty.

Nie chcesz lub nie wiesz jak to zrobić? Jesteśmy od tego by ZA CIEBIE wyszukać najlepiej dopasowane ogłoszenia, bezpośredni kontakt do osób decyzyjnych i headhunterów, prowadzić LinkedIn i Facebook zgodnie z Twoimi celami oraz oczekiwaniami.

Co zrobi dla Ciebie

 • Wyszuka indywidualnie dobrane oferty pracy
 • Stworzy bazę firm, gdzie powinieneś wysłać CV
 • Znajdzie i przedstawi Cię odpowiednim rekruterom
 • Dopasuje CV do ofert pracy jeśli zajdzie taka potrzeba
 • Zarejestruje Cię na portalach z ofertami (ustawi alerty)
 • Zarejestruje Cię w bazach agencji pracy
 • Stworzy formatki maili, gotowych do wysłania

Manager Kariery?

 • Opracuje graficznie Twoje social media (cover photo wraz z opisami)
 • Przygotuje i wdroży plan publikacji ciekawych postów
 • Znajdzie content na strony (artykuły, filmy itp.)
 • Wysłucha i spisze Twoje myśli i komentarze do publikacji
 • Przygotuje infografiki oraz grafiki do zaplanowanych postów
 • Będzie monitorować za Ciebie LinkedIn i podeśle ciekawe teksty do skomentowania
 • Pomoże w pisaniu artykułów eksperckich – transkrypcja Twojej wypowiedzi

Usługa 1:
szukanie pracy

Ta usługa skierowana jest do osób, które szukają pracy. Nie ma znaczenia czy są to intensywne poszukiwania, czy zwykły monitoring rynku. Naszym zadaniem jest dostarczenie Ci konkretnych informacji na temat tego, co dzieje się na w Twojej branży.

Co dokładnie zrobimy?  W zależności od Twojego profilu zawodowego oraz rangi stanowiska ustalimy gdzie szukasz pracy i dostarczymy Ci minimum 20 ogłoszeń tygodniowo, na które warto odpowiedzieć, ponieważ są zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli będzie taka potrzeba dopasujemy CV pod daną ofertę oraz  przygotujemy maila, którego będziesz wklejać w odpowiedzi na aplikację. Wyszukamy również agencje pracy, kluczowych headhunterów, stworzymy listę firm, gdzie warto wysłać swoje CV. Dodatkowo będziemy monitorować rynek i podsyłać ważne informacje (np. o tym, że jakaś firma przechodzi restrukturyzację, co powinno być dla Ciebie znakiem, że należy się do niej odezwać).

Wyręczymy Cię ze wszystkiego i co tydzień będziemy wysyłać raport z naszych działań. Tobie pozostanie jedynie wysłanie swojego CV, zajmie Ci to nie więcej niż 1 godzinę tygodniowo – Twoje działania ograniczą się jedynie do wciśnięcia klawisza „wyślij”.

Usługa 2:
prowadzenie profilu
na LinkedIn

Bardzo często słyszymy od naszych klientów, że nie mają czasu na codzienne prowadzenie profilu na LinkedIn. Dużo mówi się o tym, że budowanie marki należy zacząć od dzielenia się wiedzą właśnie na tym portalu. Wymaga to jednak publikacji autorskich artykułów, udzielania opiniotwórczych komentarzy, nawiązywania relacji z headhunterami, monitorowania treści pojawiających się na tablicy i w sekcji „praca”.

Możemy zrobić to za Ciebie. Potrzebujemy Cię raz w tygodniu na ok. godzinę. Podczas konsultacji z Kamilą opowiesz o swoich przemyśleniach, które później zostaną przekształcone w artykuły i komentarze eksperckie. Później opublikujemy je w Twoim imieniu na LinkedIn. Do każdego z nich przygotujemy unikalną grafikę, dobierzemy zdjęcie przewodnie itp. Na życzenie przygotujemy grafiki wraz z życzeniami na najpopularniejsze święta i dni branżowe. 

Usługa 3:
prowadzenie profilu firmowego na Facebooku

Jeśli prowadzisz mały biznes i musisz się skupić na jego prowadzeniu możesz traktować profil na Facebooku nieco po macoszemu. W codziennej bieżączce musisz przecież zadbać o sprzedaż, administracje, księgowość itp. nie zawsze możesz mieć czas na przygotowanie angażujących treści i systematyczną publikację. Z drugiej strony wiesz, ze zbudowanie swojej społeczności jest niezwykle ważne z punktu widzenia marketingu, chcesz więc zadbać o swój profil, nie masz jednak na niego przestrzeni w swoim napiętym grafiku, ani pomysłu na to, co zrobić, żeby wyróżniał się z tłumu.

My się tym zajmiemy. Opracujemy plan publikacji postów, będziemy odpowiadać na pojawiające się komentarze, przygotujemy grafiki i treści. Zadbamy, aby Twój profil był „na czasie”, będziemy promować Twoje produkty lub usługi. 

Każdego miesiąca umówimy się na 1,5h konsultację w celu zaplanowania działań na przyszły miesiąc i opracowania dokładnego harmonogramu publikacji.

Jak wygląda realizacja usług?

Po zakupieniu usługi
w ciągu 48h następuje kontakt z doradcą
w celu umówienia konsultacji wstępnej

Po omówieniu Twoich oczekiwań zaczynamy pracę, czyli research
i tworzenie baz danych

W przypadku prowadzenia profili w social media następuje publikacja treści zgodnie z planem

Na koniec miesiąca omawiamy naszą pracę i czekamy na decyzję
o kontynuacji działań

Dlaczego to właśnie my powinniśmy Ci pomóc?

Z prostych powodów – chętnie dzielimy się wiedzą ekspercką w mediach, ręczą za nas inni – 95% naszych klientów pochodzi z polecenia. Gdybyśmy wkleili tu wszystkie screeny maili, wiadomości sms, rozmów na Facebooku itp., które codziennie dostajemy, nie byłoby na tym landingu nic innego. Kilka jednak zamieściliśmy, żeby Cię przekonać, że praca z nami to gwarancja:

 • Partnerskiej relacji i pracy w miłej, kreatywnej atmosferze,
 • Skuteczności – po prostu wiemy co robimy i się na tym znamy,
 • Nieszablonowego podejścia – Ty mówisz, że coś jest niemożliwe,
  my pytamy, na kiedy tego potrzebujesz.
sprawdzcv 1
sprawdzcv 2
sprawdzcv 3
sprawdzcv 4
sprawdzcv 5

Twoja inwestycja

Cena poszczególnych wariantów obejmuje działania w wymiarze 30 dni
(1 miesiąc). Jeśli chcesz współpracować z nami dłużej – wybierz określoną ilość pakietów – np. 3 lub 4, co będzie oznaczać, że współpracujemy z Tobą przez 3 lub
4 miesiące. Po złożeniu zamówienia od razu otrzymasz fakturę VAT na  podane przez siebie dane.

Szukanie pracy

390
 • min. 20 ogłoszeń (tyg.)
 • min. 10 kontaktów (tyg.)
 • min. 10 firm (tyg.)
 • dopasowanie naszego CV do ofert
 • rejestracja w bazach agencji

Prowadzenie LinkedIn

490
 • artykuły eksperckie
 • rozbudowa sieci kontaktów
 • udostępnianie treści
 • komentarze eksperckie
 • grafiki / infografiki
 • promocja usług / produktów

Prowadzenie profilu
firmowego na Facebooku

690
 • publikacja postów (5 tyg.)
 • opracowanie graficzne
 • plan publikacji treści
 • opisy do elementów stałych
 • grafiki okolicznościowe
 • odpowiedzi na komentarze
 • odpowiedzi na wiadomości
 • promocja usług i produktów
 • promocja wydarzeń
 • real time marketing
*** top ***

Z kim będziesz pracować?

Za skuteczną realizację powierzonych zadań odpowiada Kamila Środecka, doświadczony researcher, specjalista ds. administracji, wirtualny project manager. Na co dzień pomaga klientom indywidualnym i biznesowym zaoszczędzić czas, którego i tak mają zbyt mało. Dzięki niej więcej zarabiają, szybciej znajdują pracę marzeń oraz łatwiej budują swoją markę w social media. 

Kamila znana jest z:

 • 100% skuteczności - zawsze znajdzie to, czego szuka jej klient
 • kreatywności - nie prowadzi profili klientów według schematów
 • dynamizmu – swoje zadania realizuje szybko, terminowo i rzetelnie
 • przejrzystości – przygotowane bazy są jasne i łatwe do wykorzystania
 • dyskrecji – nikt nie musi wiedzieć jak „zaklinasz czasoprzestrzeń”
 • perfekcyjnej organizacji – każde działanie jest dobrze zaplanowane
 • pomysłowości – Ty nie masz pomysłu – ona już posiada gotowy plan
sprawdzcv 6

Pamiętaj o bonusach!

Jako jedna z nielicznych firm dbamy o to, by nasi klienci otrzymali mnóstwo ciekawych bonusów! Każdy kto nawiąże z nami współpracę dostanie dostęp do zamkniętej mini platformy, z której w łatwy sposób pobierzesz dodatkowe materiały edukacyjne!

 • Baza kontaktów - dla każdego województwa
 • Zeszyt ćwiczeń - pomoże w realizacji zaplanowanych marzeń
 • Harmonogram szukania pracy - układa działania na rynku pracy
 • Rozmowa rekrutacyjna – praktyczny poradnik dla kandydatów
 • Rynek pracy bez tajemnic – przykłady mili i działań na rynku
 • 100 wskazówek od doradców – tricki, z których sami korzystamy
sprawdzcv 7

Nadal masz pytania? Napisz!

Już jest!

Kurs
online

Napisz sam swoje CV i LM.
Zadbaj o profil na LinkedIn.

Nowa edycja kursu pisania CV, LM i profilu na LinkedIn. Sprawdź bonusy (np. edytowalne szablony). Stwórz swoją "narzędziówkę" jak doświadczony profesjonalista!