Newsletter Treningu Kariery

Społeczność skupiona wokół Treningu Kariery to osoby, które chcą efektywnie zarządzać swoją ścieżką zawodową oraz budować świadomość biznesową. Wiemy, że nie jest to łatwe, dlatego chcemy Ci w tym pomóc. Taka jest misja naszego newslettera – wspierać Cię w działaniach i być cyklicznym motywatorem, który przypomni o ważnych celach i marzeniach.

Nie jest to zwykła reklamówka, a starannie przygotowana dawka wiedzy, niedostępnej nigdzie indziej. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, by dostarczyć Ci wszystkie ważne informacje w jednej wiadomości.

TAK, zapisuję się na newsletter
I odbieram dwa BEZPŁATNE poradniki

Na start

W podziękowaniu za zaufanie i zapisanie się na listę mailingową dostaniesz od nas dwie prawdziwe skarbnice wiedzy – nasze autorskie i unikalne poradniki!

Newsletter 1
Newsletter 2

Mini poradnik – analiza kariery

Poradnik pomoże Ci w zrobieniu dokładnego audytu Twoich możliwości i predyspozycji oraz będzie idealnym przygotowaniem do całego procesu wprowadzania zmian.

7 modułów »

7 modułów

Postawa, przekonania, analiza kompetencji, określenie typu osobowości i potencjalnego miejsca pracy, planowanie kariery, uzupełnianie zasobów.

13 stron »

13 stron

Wiedza ekspercka, dodatkowe opisy, np.: typów osobowości, mapy marzeń, mnóstwo motywacji i inspiracji.

9 zadań »

9 zadań

Angażujące i wymagające zatrzymania się oraz przemyślenia swoich dotychczasowych działań. Skłaniają do wyciągnięcia wniosków i wdrożenia nowych rozwiązań.

Lista 100 wskazówek od doradców kariery

Pomoże Ci odnaleźć się na rynku pracy i spojrzeć na niego okiem rekrutera. Opisywane mechanizmy możesz też z powodzeniem wykorzystać w procesie budowania i rozwoju swojego biznesu.

4 moduły »

4 moduły

Szukanie pracy (nowych możliwości rozwoju), dokumenty aplikacyjne CV i LM (skuteczna oferta handlowa), LinkedIn, relacje biznesowe (networking).

12 stron »

12 stron

Każda z nich wypełniona po brzegi wiedzą przez naszych najskuteczniejszych doradców zawodowych!

100 wskazówek »

100 wskazówek

Wszystkie zagadnienia są dokładnie opisane i wytłumaczone.

Jak widzisz, nasze prezenty to nie przygotowane na szybko „darmówki”, a pełnowartościowe narzędzia, na których pracują razem z nami nasi klienci.

Dostaniesz od nas jeszcze jeden prezent-niespodziankę

Jaki? Dowiesz się po zapisaniu na newsletter. Możemy Cię jedynie zapewnić, że na pewno nie pożałujesz – to jeden z naszych najbardziej szalonych pomysłów!

TAK, zapisuję się na newsletter
I odbieram dwa BEZPŁATNE poradniki

Jak wyglądają nasze newslettery?

  • Część I zawiera praktyczną wskazówkę dotyczącą działań na rynku pracy, a także sprawdzony sposób na rozwinięcie Twojego biznesu.
  • Część II to unikalne ćwiczenie, wspomagające Twój codzienny rozwój.
  • Część III to oferta, która pozwoli Ci skorzystać z naszych usług w najniższej możliwej cenie, nigdzie indziej niedostępnej, wręcz szalonej.
  • Część IV to klasyczny backstage, który pokaże Ci, jak pracuje cały zespół Treningu Kariery, pozwoli też poznać nas bliżej prywatnie – pokażemy, że nie gryziemy.

Czego możesz spodziewać się po subskrypcji?

  • Newsletter wysyłamy dwa razy w miesiącu – każdy mail jest starannie przygotowany, ponieważ nie lubimy „pustych” i „błahych” wiadomości.
  • Otrzymane informacje, opisy problemów i wskazówki nie będą publikowane na blogu – stanowią unikalną wartość, przeznaczoną tylko dla odbiorców newslettera.
  • Poznasz nas bliżej – sprawdzisz, jaką wyznajemy filozofię życia, pracy i prowadzenia biznesu. Co nas motywuje, ale też denerwuje i co chcemy zmienić.
  • Co jakiś czas otrzymasz od nas niespodziankę – jaką? To nasza słodka tajemnica.
TAK, zapisuję się na newsletter
I odbieram dwa BEZPŁATNE poradniki

Już jest!

Kurs
online

Napisz sam swoje CV i LM.
Zadbaj o profil na LinkedIn.

Nowa edycja kursu pisania CV, LM i profilu na LinkedIn. Sprawdź bonusy (np. edytowalne szablony). Stwórz swoją "narzędziówkę" jak doświadczony profesjonalista!